ColorWay Cleaner
| All | |
| Brutokaal | 0.166 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross height (mm) | 225 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Netokaal | 0.122 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 662 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 44.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.044 kg |
| Toote tüüp | Cleaner |
| Tüüp | Cleaning kit 3 in 1 |
| Ühilduvus | Screen and Monitor Cleaning |
| Volume (m3) | 0.001305 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: colorway cleaner, cw-1031, colorway, puhastusvahendid


